Loppa kommunestyre for perioden 2019-2023

Kommunestyret består av følgende medlemmer;

Stein Thomassen ordfører Arbeiderpartiet Tlf.nr.  97014366

 

stein.thomassen@loppa.kommune.no     

Maria Sotkajærvi Arbeiderpartiet 97716598 masotk@online.no
Arve D. Berntzen Arbeiderpartiet 95285320 arve@datamann.no
Bård Jahr Arbeiderpartiet 96913416 BJ627@kirken.no
Kim G. Pedersen Arbeiderpartiet 94804066 kim-go@online.no
Gørild R. Henriksen, varaordfører Uavhengig 93031618 goril.r.henriksen@loppa.kommune.no
Line Enger Posti Uavhengig 90132400 lineengerposti@gmail.com
Henrik M. Pettersen Uavhengig 99446545 henrik05@online.no
Hanne M. Nyheim Uavhengig 97980966 hannemany@gmail.com
Thor-Harald Seljevold Senterpartiet 47364981 thseljevoll@gmail.com
Ståle Sæther Høyre 91337744 staasa@online.no
Elin M. Olsen Høyre 95974313 elinmarieolsen@gmail.com
Ingvi J. E. Luthersson Høyre 99784828 ingvi@ingvi.no
Stina B. L. Pedersen Sosialistisk Venstreparti 41764338 stinabeathe@gmail.com
Cato Kristiansen Sosialistisk Venstreparti         90687293 cato9550kr@gmail.com

 

Varamedlemmer Parti    E-postadresse
Line Olsen Arbeiderpartiet    lineolsen3@gmail.com
Kai M. Hansen Arbeiderpartiet    kai.m.h@online.no
Ann H. Johansen Arbeiderpartiet    anellijo@online.no
Solgunn Hansen Arbeiderpartiet    solgunn.hansen@loppa.kommune.no
John Helge Larsen Arbeiderpartiet    johelgla@online.no
Yngvill Bye Arbeiderpartiet    vildbye@hotmail.com
Halvor Pettersen Arbeiderpartiet    halvorp@online.no
Ole Karstein Johansen Arbeiderpartiet    loppakro@online.no
Ernst Inge Berge       Høyre                            erninge@online.no
Torill M. Martinsen Høyre torill.martinsen@hotmail.com
Karoline M. B. Martinsen Høyre karolinebm@hotmail.com
Brynjar Larsen Høyre brynjar.larsen@outlook.com
Arne K. Vestre Høyre akv@frydenbo.no
Maria Thomassen Høyre mthomassen23@gmail.com

 

Heidi R. Wang Sosialistisk Venstreparti                          heidi.wang@loppa.kommune.no
Hans R. Johnsen Sosialistisk Venstreparti rohaj50@hotmail.com
Orinta Kersnauskaite Sosialistisk Venstreparti shkaciena@gmail.com
Anne Marte O. Haugen Sosialistisk Venstreparti haugen.anne.ma@gmail.com
Rune Bye Sosialistrisk Venstreparti rune81@outlook.com

 

Barbro Kiil                     Uavhengig                                                 barbrokiil@gmail.com
Cato Olsen Senterpartiet catoolsen@hotmail.com
Ola H. Seljevold Senterpartiet ola1_93@hotmail.com
Erling Hansen Uavhengig erling47@gmail.com
Silje Jærv Senterpartiet sirjej@live.com
Turid B. Grønbech Uavhengig tur-g@online.no
Kolbjørn Johansen Senterpartiet kolbjoern71@hotmail.com
Audhild Pettersen Senterpartiet audhpett@hotmail.com